Τον πρώτο από την σειρά αγώνων που έχουν προγραμματίσει για την φετινή χρονιά θα κάνουν 17-18 Iουνίου οι Τζαμπάζης – Κουζιώνης με το Skoda Fabia R5 της TRT. Η ομάδα θα πάει στην γειτονική Ιταλία για το Rally Della Marca 2016, αγώνα για το πρωτάθλημα Ιταλίας που έχει συγκεντρώσει 94 συμμετοχές. Η ελληνική ομάδα θα έχει να αντιμετωπίσει 8 ακόμα πλήρωματα με R5 και φυσικά 119,28χλμ ειδικών διαδρομών , με μία νυχτερινή . Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία .
Πληροφορίες για τον αγώνα http://www.rallydellamarca.com/
Το Ταξίδι ξεκινά για τους Τζαμπάζη – Κουζιώνη
![](https://www.alak.gr/wp-content/uploads/2016/06/fc8321_82712a4bff8f438a8af34b0031c09077-mv2_d_3018_2012_s_2.jpg)