ΚΥΠΕΛΟ ΧΩΜΑΤΟΣ

Κύπελλο Χώματος 2015 η Βαθμολογία …

Το κύπελλο χώματος έχει κυπελλούχο τον Γιάννη Μπαντούνα όμως οι υπόλοιπες θέσεις θα κριθούν τον τελευταιο γύρο του θεσμού , όπως και τα έπαθλα των κλάσεων δείτε παρακάτω την βαθμολογία.
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ν-Α-E-R-4Χ4) 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 18 25 25 18 86
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 25 50
3 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 18 15 10 47
4 ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 15 18 2 35
5 ΣΠΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 12 12 24
6 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 8 6 20
7 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 15
8 ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 15
9 ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1 2 10 13
 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ν-Α-E-R-4Χ4) 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 18 25 25 18 86
2 ΒΛΑΧΟΓΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4 18 15 10 47
3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 10 25 35
4 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 15 18 33
5 ΣΑΪΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25 25
6 ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 12 12 24
7 ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 8 6 20
8 ΤΣΙΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 15
9 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 15 15
ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ F2 (Ν-Α-E-R-4Χ4) 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 12 10 25 18 65
2 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 25 43
3 ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 15 4 34
4 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8 18 26
5 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 25 25
6 ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25 25
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 6 24
8 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 4 15 19
9 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15 15
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ F2 (Ν-Α-E-R-4Χ4) 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18 25 43
2 ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 15 30
3 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8 18 26
4 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25 25
5 ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25 25
6 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 25 25
7 ΜΟΥΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 6 24
8 ΓΚΟΥΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12 10 22
9 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 4 18 22
10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 4 15 19
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ν ΚΛΑΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 25 50
2 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 25 12 47
3 ΣΠΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 18 15 33
4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 18 18
5 ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 6 12 18
6 ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 18
ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ν ΚΛΑΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΒΛΑΧΟΓΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10 25 12 47
2 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15 25 40
3 ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 18 15 33
4 ΣΑΪΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25 25
5 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 18 18
6 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 18 18
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ  ΕΩΣ 1400cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15 18 18 51
2 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 25 50
3 “ARMA” 18 12 30
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12 15 27
5 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25 25
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΑΝ 12 8 20
7 “PAZONEN” 18 18
8 ΤΖΙΜΟΥΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15 15
9 ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 15 15
10 ΚΟΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10 10
11 ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 6 6
ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ  ΕΩΣ 1400cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΑΡΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 15 18 18 51
2 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25 25 50
3 “ARMAKI” 18 12 30
4 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ 12 15 27
5 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 25 25
6 ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 18
7 ΠΑΠΠΑΣ ΝΩΝΤΑΣ 15 15
8 ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15 15
9 ΚΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 12 12
10 ΤΖΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10 10
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ ΑΠΟ 1400-1600cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 18 25 58
2 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12 15 18 45
3 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 18 18
4 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΦΑΝΗΣ 15 15
ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ ΑΠΟ 1400-1600cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 18 33
2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 18 33
3 ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 25 25
4 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 18
5 ΜΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 15 15
6 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 12 12
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 25 25 25 25 100
2 ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 10 18 18 12 58
3 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15 15 15 45
4 ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12 10 12 34
5 ΝΤΕΒΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 8 18 26
6 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 18
7 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 6 10 16
8 ΓΑΖΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15 15
9 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 12
ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΛΑΣΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 25 25 25 25 100
2 ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 15 15 45
3 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 18 18 36
4 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12 10 12 34
5 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 18 26
6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10 12 22
7 ΤΣΙΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 18
8 ΜΑΛΙΚΩΤΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 6 10 16
9 ΔΡΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15 15
10 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 12 12
ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ε ΚΛΑΣΗΣ  ΑΠΟ 1600-2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 15 12 15 18 60
2 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 25 43
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 12 30
4 ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25 25
5 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 10 12 22
6 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 8 18
7 ΧΑΣΑΠΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 15 15
8 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 15
9 ΒΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12 12
10 ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10 10
11 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10 10
ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ ΧΩΜΑΤΙΝΩΝ ΡΑΛΛΥ  ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ε ΚΛΑΣΗΣ  ΑΠΟ 1600-2000cc 2015
8-Μαρ 24-Μαϊ 28-Ιουν 8-Νοε 22-Νοε
STARTLINE ΛΑ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΟΛΑΠ ΑΛΑΚ ΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18 25 43
2 ΜΟΥΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 12 30
3 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 12 18 30
4 ΓΚΟΥΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 15 12 27
5 ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25 25
6 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 10 12 22
7 ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10 8 18
8 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15 15
9 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 15 15
10 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15 15
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 10 10
12 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10 10

NEWSLETTER